Satış ve Danışma Hattı: 05326236288

Koltuk TamiriANASAYFA Firma Adı Koltuk Tamiri

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


 

KOLTUK TAMİRİ


Mobilyalarınızın eskidiğini mi düşünüyorsunuz? Mobilyalarınızda kırık veya çatlak mı oluştu? Eskiyen mobilyalarınızı atmayın. Eskiyen mobilyalarınızın tamiri, boyası, cilası ve yüz değişimini  özenle yapıyoruz, evinizden alıp yine evinize teslim ediyoruz.

Mobilyalarınız dilerseniz ilk hali gibi yada model değişikliği yaparak sıfır hale getiriyoruz. Eğer mobilyanızı uzun zamandır kullanıyorsanız ve karkası(iskeleti) ile ilgili bir sıkıntı mevcut değil ise yeni bir mobilya almanıza ve cebinizden yüksek meblalar ödemek zorunda değilsiniz. Telefon ve e-mail ile hemen bize ulaşın. Uzun senelerde elde edilen tecrübeli olan ustalarımız hemen yerinde mobilyalarınızı incelesin ve sizin istediğiniz şekilde atölyemizde yenilemesini yapalım. Gerekli tamir tadilat işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim edelim.

10 yılı aşan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile mobilyalarınızı bize emanet etmekten çekinmeyin.


KOLTUK TAMİRİ SÜRECİ NASILDIR?


Firmamızdan talep ettiğiniz ve onarımı yapılacak koltuk, koltuk takımı, oturma gurubu, sandalye gibi mobilyalarınız e-mail ile bizlere iletilen fotoğrafları yada ücretsiz uzman ekibimizin yerinde inceleme yapması sonucu en uygun onarım şekli sizlere sunulur.